Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

Warcraft

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Süre: 0
Tarih: 2016-05-25
Dil: en
World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının etek

Kast:

Paula Patton Garona Halforcen
Travis Fimmel Anduin Lothar
Ben Foster Medivh
Robert Kazinsky Orgrim Doomhammer
Dominic Cooper King Llane Wrynn
Toby Kebbell Durotan
Ben Schnetzer Khadgar
Daniel Wu Gul'dan
Clancy Brown Blackhand
Ruth Negga Lady Taria Wrynn
Daniel Cudmore
Callum Keith Rennie Moroes
Ryan Robbins Karos
Burkley Duffield Callan
Donnie MacNeil Squire
Michael Adamthwaite King Magni
Dylan Schombing Young Varian Wrynn
Mackenzie Gray Delegate from Lordaeron
Terry Notary Grommash Hellscream
Anna Galvin Draka
Glenn Close Alodi
Dean Redman Varis / Caged Frostwolf
Glenn Ennis Compound Guard
Elena Wurlitzer Draenei Mother
Anna Van Hooft Aloman
Callan Mulvey Warrior
Adrian Glynn McMorran Officer #1
Kyle Rideout Officer #2
Mike Antonakos Officer #3
Elisabeth Rosen Westfall Woman
Patrick Sabongui Footman
Wesley MacInnes Gate Guard
Mackenzie Gray Lordaerian Delegate
Christian Sloan Elf Delegate
Valérie Wiseman Kul Tiran Delegate
Dan Payne Clansmen
Eugene Lipinski Finden
Christina Jastrzembska Archmage
Travis MacDonald Prison Mage #1
Frank C. Turner Prison Mage #2
Trevor Mack Warrior
Donavon Stinson Prison Soldier
Joel Sturrock Dwarf Messenger
Glenn Close Alodi (uncredited)
Jill Morrison Indecisive Woman (uncredited)
G. Michael Gray Tower Guard (uncredited)
Raj Lal Knight (uncredited)
Donnie MacNeil Squire (uncredited)
Michael Patric Human Villager (uncredited)

Ekip:

Pascal Rigaud Visual Effects / VFX Editor
Guillaume Poulin Visual Effects / VFX Editor
Duncan Jones Directing / Director
Chris Metzen Writing / Story
Charles Leavitt Writing / Screenplay
Katrina Taylor Visual Effects / VFX Editor
David Marsh Crew / Sequence Supervisor
Alex Gartner Production / Producer
Jon Jashni Production / Producer
Charles Roven Production / Producer
Thomas Tull Production / Producer
Paul Hirsch Editing / Editor
Chris Metzen Production / Co-Producer
Tessa Ross Production / Producer
Stuart Fenegan Production / Executive Producer
Michael Morhaime Production / Executive Producer
Brent O'Connor Production / Executive Producer
Paul W. Sams Production / Executive Producer
Jillian Share Production / Executive Producer
Lindsay Graham Production / Casting
Mary Vernieu Production / Casting
Gavin Bocquet Art / Production Design
Dan Hermansen Art / Art Direction
Margot Ready Art / Art Direction
Grant Van Der Slagt Art / Art Direction
Elizabeth Wilcox Art / Set Decoration
Mayes C. Rubeo Costume & Make-Up / Costume Design
Leeann Stonebreaker Production / Unit Production Manager
Michael K. Bauer Sound / Music Editor
Simon Bright Crew / Sound Design Assistant
Mike Dharney Visual Effects / Animation
Gerald Clevy Visual Effects / Animation
Scott Dace Visual Effects / Animation
James Forrester Crew / Production Office Assistant
Tom Martinek Crew / Sequence Supervisor
Drew Davidson Lighting / Gaffer
Keith Woods Lighting / Rigging Gaffer
Ramin Djawadi Sound / Original Music Composer
Simon Duggan Camera / Director of Photography
Jessica Clothier Directing / Script Supervisor
Helen Jarvis Art / Supervising Art Director
Stewart Whelan Camera / Director of Photography
Duncan Jones Writing / Screenplay
Iain McCaig Art / Art Direction
Shannon Courte Art / Art Department Coordinator
Harrison Yurkiw Art / Assistant Art Director
John Dale Art / Construction Coordinator
Michelle Allen Production / Casting
Jaceson Mann Production / Casting Associate
Liz Krause Costume & Make-Up / Assistant Costume Designer
Stacy Caballero Costume & Make-Up / Assistant Costume Designer
Courtney Daniel Costume & Make-Up / Assistant Costume Designer
Jana MacDonald Costume & Make-Up / Costume Supervisor
Patrice Yapp Costume & Make-Up / Seamstress
Jenn Touchie Costume & Make-Up / Seamstress
Margaret Jenkins Costume & Make-Up / Seamstress
Tina Ning Hsu Costume & Make-Up / Seamstress
Wendy Foster Costume & Make-Up / Seamstress
Nicola Ryall Costume & Make-Up / Set Costumer
Lyne Talbot Costume & Make-Up / Set Costumer
Mary Wiseman Costume & Make-Up / Set Costumer
Emma Clarke Costume & Make-Up / Hairstylist
Sharon Markell Costume & Make-Up / Hairstylist
Jessica Rain Costume & Make-Up / Key Hair Stylist
Adrien Morot Costume & Make-Up / Makeup Department Head
Gitte Axen Costume & Make-Up / Makeup Artist
Jaime Danielian Costume & Make-Up / Makeup Artist
Rebeccah Delchambre Costume & Make-Up / Makeup Artist
Sarah Bergeest Still Costume & Make-Up / Makeup Artist
Connie Parker Costume & Make-Up / Makeup Designer
Stacey Butterworth Costume & Make-Up / Wigmaker
Hal T. Hickel Visual Effects / Animation Supervisor
Wong Joe Visual Effects / Animation
Kevin Labanowich Visual Effects / Animation
Javier Mansilla Crew / CG Supervisor
Fabrice Vienne Crew / CG Supervisor
Lafleche Dumais Crew / CG Supervisor
Nicolas-Alexandre Noel Crew / CG Supervisor
Cameron Waldbauer Visual Effects / Special Effects Supervisor
Arnaud Brisebois Visual Effects / VFX Supervisor
Justin Shaw Crew / Visual Effects Editor
Joey Santana Crew / Visual Effects Editor
Chad Cortvriendt Visual Effects / Visual Effects Producer
Jill E. Hughes Visual Effects / Visual Effects Producer
Mark G. Soper Visual Effects / Visual Effects Producer
Dane Allan Smith Visual Effects / Visual Effects Producer
Louise Bertrand Visual Effects / Visual Effects Producer
Cabral Rock Visual Effects / Visual Effects Producer
Joseph Kasparian Visual Effects / Visual Effects Supervisor
Philippe Theroux Visual Effects / Visual Effects Supervisor
Jason Smith Visual Effects / Visual Effects Supervisor
Jeff White Visual Effects / Visual Effects Supervisor
Stephen Maier Camera / Camera Operator
Chris Harris Camera / Camera Operator
Tony Mirza Camera / Camera Operator
Wendy Bown Camera / Camera Operator
Stewart Whelan Crew / Second Unit Cinematographer
Taylor Matheson Camera / First Assistant Camera
Dean Morin Camera / First Assistant Camera
Jeffrey Cassidy Camera / First Assistant Camera
Sean Elliott Camera / First Assistant Camera
Paul Guenette Camera / First Assistant Camera
Hans Bjerno Camera / Helicopter Camera
Richard Roles Camera / Helicopter Camera
Peter Wilke Camera / Steadicam Operator
Doane Gregory Camera / Still Photographer
Joseph Arena Camera / Additional Photography
James M. McClure Lighting / Gaffer
Peter Myles Sound / Music Editor
Margaret Yen Sound / Music Supervisor
Peter Afterman Sound / Music Supervisor
Rick Owens Sound / Foley
Gary A. Hecker Sound / Foley
Lauren Hadaway Sound / Sound Effects Editor
Sylvain Lasseur Sound / Sound Effects Editor
Dror Mohar Sound / Sound Effects Editor
Jackie Zhou Sound / Sound Effects Editor
Eric Hoehn Editing / Dialogue Editor
Eric Batut Sound / Sound Mixer
Nerses Gezalyan Sound / Sound Mixer
Michael Keller Sound / Sound Re-Recording Mixer
Tim LeBlanc Sound / Sound Re-Recording Mixer
Mike Prestwood Smith Sound / Sound Re-Recording Mixer
Tom Bellfort Sound / Supervising Sound Editor
Wylie Stateman Sound / Supervising Sound Editor
Shae Salmon Editing / First Assistant Editor
Mark Tuminello Editing / First Assistant Editor
Jacqueline M. Lopez Visual Effects / Visual Effects Producer
Eltilerin Savaşı
Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı...
Karakomik Filmler 2: Deli
Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler serisinin bir filmi.
Mucize 2: Aşk
Aziz, bir dağ köyünde yaşayan engelli bir gençtir. Görücü usülü ile evlendiği Mızgün ile birlikte...
Ağır Romantik
Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı,...
Bayi Toplantısı
Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya...
Kirpi Sonic
Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan...